Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
logo

Patronat Honorowy


Stanisław Żmijan
Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury

 

 


dr inż. Tomasz Rudnicki
Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad

 

Patronat

logo PAN
prof. Wojciech Radomski

Logo konwent Dyrektorow bez napisow

 

 

 

 

Partnerzy

tarcopol logo

logo Maurer

 

 

 

Patronat Medialny

Logotyp Edroga

ViaExpert

 

winieta drogi 10 2011 kontra
Obiekty inynierskie m-w-t kontra
 

 

Seminarium odbędzie się w dniu 15 września 2015 roku w BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL **** przy ul. Opolskiej 14a w Krakowie.
Warunkiem uczestnictwa w Seminarium jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia uczestnictwa lub wypełnić formularz zgłoszenia on-line w terminie do 14.09.2015 r. e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonanie wpłaty na konto:

Media-Pro Polskie Media Profesjonalne Ewelina Nawara
BRE BANK 38 1140 2004 0000 3402 7261 6140
z dopiskiem „Łożyska i Dylatacje 2015” i nazwiskami uczestników w terminie do 16.09.2015 r.

Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. O ostatecznym przyjęciu zgłoszenia uczestnictwa decyduje kolejność wpłat.

Opłata za udział 1 osoby w Seminarium wynosi 500,00 zł + VAT (615,00 zł brutto).

Prenumeratorom miesięcznika „Drogi”, „Obiekty Inżynierskie” oraz Pakietu ("Drogi" + "Obiekty Inżynierskie") przysługuje 15% zniżki.
Liczba osób korzystających z rabatów dla prenumeratorów nie może przekroczyć liczby subskrybowanych egzemplarzy. Zniżka z tytułu prenumeraty przysługuje za udział w jednym wydarzeniu z cyklu Konferencje Specjalistyczne w roku kalendarzowym.
Cena prenumeraty rocznej miesięcznika "Drogi" wynosi 318 zł brutto (10 wydań), kwartalnika "Obiekty inżynierskie" 136 zł brutto (4 wydania).

Pobierz formularz zamówienia prenumeraty.
Uczestnikom całych Krakowskich DNI DROGOWO – MOSTOWYCH 2015, na które składają się I Ogólnopolskie Seminarium Specjalistyczne ” Mostowe łożyska i urządzenia dylatacyjne - ŁOŻYSKA I DYLATACJE 2015” (15 września 2015 r.) oraz III Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne „Odwodnienie dróg, kolei i mostów w aspektach bezpieczeństwa ruchu i ochrony środowiska – ODWODNIENIE 2015” (16-17 września 2015 r.) przysługuje dodatkowa zniżka w wysokości 100,00 zł netto (123,00 zł brutto).

Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. O ostatecznym przyjęciu zgłoszenia uczestnictwa decyduje kolejność wpłat.

Kwota ta obejmuje:
- udział w Seminarium;
- materiały konferencyjne;
- przerwy kawowe, obiad, kolację;
- bezpłatny parking przed hotelem               

NOCLEGI

Opłata za udział w Seminarium nie obejmuje kosztów zakwaterowania oraz dojazdu.

Organizatorzy zarezerwowali miejsca w BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL **** na noc 14/15 września 2015. Na hasło „ŁOŻYSKA I DYLATACJE” otrzymają Państwo preferencyjną cenę pokoju: 249 zł za pokój 1-osobowy lub 2-osobowy za dobę ze śniadaniem w formie bufetu oraz bezpłatny wstęp na basen i saunę.
Istnieje również możliwość rezerwacji pokoi w hotelu HOLIDAY INN EXPRESS**** położonym w bezpośrednim sąsiedztwie. Na hasło „ŁOŻYSKA I DYLATACJE” otrzymają Państwo preferencyjną cenę 165 zł za dobę za pokój 1-osobowy lub 2-osobowy ze śniadaniem.
Liczba miejsc jest ograniczona. Preferencyjne ceny dotyczą również rezerwacji na noce 15/16, 16/17 oraz 17/18 września.

Prosimy o dokonanie rezerwacji i płatności we własnym zakresie.
Kontakt do recepcji hotelu BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL ****:
tel. (12) 37-63-700 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.bestwesternkrakow.pl
Kontakt do recepcji hotelu HOLIDAY INN EXPRESS****
tel. +48 12 614 57 00 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.krakowexpress.pl
Oba hotele posiadają wspólny, bezpłatny dla uczestników Forum parking.